Reflexní vrstva střechy s vynikajícím chladivým účinkem

Inovativní receptura a kvalitní suroviny zajišťují, že po nanesení povlaku se vytvoří flexibilní a reflexní membrána s vynikajícími vlastnostmi

  • velmi vysoký odraz slunečního světla
  • dlouhodobá odolnost materiálu
  • nadprůměrná elasticita a robustnost
  • Vodotěsnost / těsnost proti silnému dešti
  • Teplotní odolnost od -40 do + 150 ° C

Reflexní vrstva střechy s vynikajícím chladivým účinkem​

ThermoActive je nátěr střechy působící jako klimatizace. Zajišťuje chladné místnosti pod horkým sluncem. ThermoActive prodlužuje životnost střešní konstrukce a snižuje teploty uvnitř budovy. To šetří zdroje na údržbu střechy a snižuje spotřebu energie klimatizačních systémů.

Všechny nátěry a barvy ClimateCoating® jsou založeny na technologii reflexních membrán a mají čistě fyzikální efekt. Ekologické a vysokovýkonné potahové materiály přesvědčují uživatelů na celém světě od roku 2003 svými speciálními vlastnostmi a vysokou ekonomickou účinností.

Popis

Vysoké hodnoty odrazu – téměř jako sníh

Střešní krytina Thermoactive dokáže odrazit více než 91% slunečního světla. To je osvědčená maximální hodnota. Čistý sníh odráží sluneční světlo 100%.

Pasivní klimatizace snižuje náklady

Reflexní povlak Thermoactive absorbuje vlhkost, která se při vystavení slunečnímu záření odpařuje a ochlazuje. Střecha nemusí být nutně potažena bílou barvou. Vysoký chladící výkon odpařováním se dosahuje i při tmavších barvách. Tímto způsobem je možné v každém případě snížit spotřebu energie na chlazení a přispět ke snížení CO2.

Prodloužená životnost střešní konstrukce

Vynikající elasticita Thermoactive umožňuje bez problémů přemosťovat přechody materiálu a při teplotách od -40 ° C do + 150 ° C. Střecha zůstává vodotěsná. Povlak je extrémně robustní a odolný vůči vlivům prostředí, jako jsou kyseliny, zásady, ozón, dusík a oxidy síry. Povlak je navíc mimořádně odolný vůči UV záření. Žádné křehnutí, žádné odlupování barvy, žádné zvětrávání a to z dlouhodobého hlediska. To vše společně prodlužuje životnost střešní konstrukce a snižuje náklady na údržbu.

Naše práce

Kontakt
775 167 776

visime@seznam.cz